Bedroom

Biała meblościanka SWITCH

Meblościanka SWITCH to bardzo przemyślana, modułowa kompozycja meblowa, która doskonale nadaje się do salonu, pokoju gościnnego lub młodzieżowego. Ten wyjątkowy mebel cechuje się designerskim stylem, jaki podkreślony został przez zastosowanie śnieżnobiałej kolorystyki oraz układu prostych, klasycznych brył. Nowoczesnego wyrazu dodają meblościance kontrastujące, czarne uchwyty, połysk oraz piaskowane, nieprzezierne przeszklenia. Skandynawski styl, w jakim wykonany został mebel, gwarantuje ponadczasowość tego rozwiązania, a także sprawia, że meblościanka nie przytłacza wnętrza, jak to często bywało z tego typu umeblowaniem w przeszłości.

1419.00 zł

Podświetlenie LED

Meblościanka dzięki oryginalnemu systemowi podświetlenia ledowego, z opcjonalnym wykorzystaniem aż 15 kolorów światła, można nadać całemu pomieszczeniu niecodziennego, futurystycznego wręcz wyglądu. Meblościanka SWITCH prezentuje się okazale i efektownie zarówno w dzień, jak i w porze wieczorno-nocnej.

POJEMNA MEBLOŚCIANKA

 Jak przystało na prawdziwą meblościankę, model SWITCH, oprócz efektownej prezencji, oferuje również całą gamę praktycznych zalet. Posiada bowiem pojemne przestrzenie szafkowe i szuflady, w których bez problemu pomieści się dodatkowa pościel, rezerwowa zastawa stołowa albo choinkowe ozdoby.

BAŁA MEBLOŚCIANKA NA TV

Przemyślana zabudowa mebli umożliwia zamontowanie w centralnej części dużego telewizora, a znajdująca się powyżej półka – wyeksponowanie osobistych bibelotów bądź książek. Meblościanka SWITCH idealnie będzie się prezentowała na tle ciemniejszej ściany, a jej uniwersalizm sprawia, że z jej udziałem można stworzyć wiele zapierających dech w piersiach aranżacji.

Kontakt - pomożemy wybrać  najlepsze meble do Twojego Domu i Mieszkania.

Siedziba firmy

F.H.U. FURNIVAL
ul. Nefrytowa 11
82-310 Gronowo Górne

Zapytaj o meble

sklep@furnival.pl
+48 606 358 454