Bedroom

Meblościanka RENO

Designerska i nowoczesna meblościanka RENO to rewelacyjna propozycja do awangardowego salonu, pokoju gościnnego albo dla aranżacji nowoczesnej przestrzeni młodzieżowej. Ten wyjątkowy produkt polskiej firmy Furnival, łączy w sobie najlepsze cechy mebli – jest niezwykle efektowny, a zarazem skrywa w sobie praktyczne walory. Meblościanka RENO w pojedynkę ozdobi każde pomieszczenie, a dzięki dużej powierzchni ekspozycyjnej, można na niej ustawić mnóstwo rożnych drobiazgów i pamiątek, które zawsze nadają wnętrzu indywidualnego charakteru.

Meble są też bardzo pojemne – w wiszących szafkach oraz w szufladach z powodzeniem pomieści wiele rzeczy, takich jak, np.: zapasowe obrusy czy nakrycia, płyty z muzyką i filmami lub czasopisma. Szafki wyposażone zostały w niebieskie podświetlenie LED, które wieczorem może być źródłem klimatycznego i romantycznego półmroku w pomieszczeniu.

Dobrym pomysłem jest również zaadaptowanie jednej z szafek na barek. W centralnej części meblościanki znajduje się specjalne miejsce do zabudowy odbiornika telewizyjnego, pod którym doskonale prezentować się będzie mini-wieża, zestaw kina domowego albo konsola do gier.

 

865.00 zł

Nowoczesny design

Meblościanka z oświetleniem LED

Oryginalna meblościanka RENO dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych – laminowane i połyskujące fronty mają barwę grafitową lub białą, przez co łatwiej zadbać o odpowiedni kontrast w pokoju. Dodatkowo, w zestawie znajduje się dwupółkowy otwarty regał wiszący, na którym można ustawić ramki ze zdjęciami bądź wyeksponować trofea sportowe wywalczone przez domownika oraz oświetlenie LED.

865.00 zł

Kontakt - pomożemy wybrać  najlepsze meble do Twojego Domu i Mieszkania.

Siedziba firmy

F.H.U. FURNIVAL
ul. Nefrytowa 11
82-310 Gronowo Górne

Zapytaj o meble

sklep@furnival.pl
+48 606 358 454