Biała nowoczesna meblościanka

Biała Meblościanka PANDA

Meblościanka Panda to innowacyjny zestaw mebli systemowych, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnym i eleganckim salonie. Kontrastowe biało-czarne barwy są niezwykle uniwersalne, pozwalając na dobranie ulubionego dodatku kolorystycznego, będącego uzupełnieniem aranżacji. Przeważająca ilość białego koloru w meblościance rozjaśni każde pomieszczenie, wizualnie je powiększając. Ciekawe frezowane wstawki na frontach mebli nadają kompletowi oryginalny, nietuzinkowy wygląd.

Zestaw meblościanki Panda składa się z komody RTV , stojącej oraz wiszącej witryny, a także dwóch półek ściennych. Gwarantuje wystarczającą ilość miejsca na ulubione bibeloty, zapewniając zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną funkcję. Witryny są wyposażone w dodatkowe oświetlenie LED, które nadaje im wyjątkowo nowoczesnego charakteru. Duży blat szafki RTV umożliwia ustawienie telewizora o wielkości do 49 cali. Do meblościanki można dokupić także stół oraz komodę, które pozwolą na kompleksowe urządzenie nowoczesnego pokoju dziennego. Stosunkowo nieduże wymiary pozwalają na zastosowanie meblościanki nawet w mniejszym mieszkaniu, zarazem oferując odpowiednią ilość miejsca do przechowywania niezbędnych akcesoriów.

Korpusy meblościanki wykończono w kolorze biały mat. Jej fronty oraz blat komody RTV są wykonane na wysoki połysk, gwarantując niezwykle wytworny wygląd. Wszystkie elementy mebli są wykonane z najwyższej jakości płyty laminowanej. Szklane witryny i półki są hartowane i szlifowane, spełniając tym samym rygorystyczne unijne normy bezpieczeństwa. Dzięki temu meblościanka Panda jest niezwykle staranna, estetyczna i trwała.

Kontakt - pomożemy wybrać  najlepsze meble do Twojego Domu i Mieszkania.

Siedziba firmy

F.H.U. FURNIVAL
ul. Nefrytowa 11
82-310 Gronowo Górne

Zapytaj o meble

sklep@furnival.pl
+48 606 358 454