Meblościanka

MADISON

Meblościanka Madison to efektowne połączenie nowoczesności z funkcjonalnością. W oferowanym zestawie ujęte zostały bardzo praktyczne elementy – witryna wisząca i stojąca, szafka rtv oraz półka wisząca. 

1329.00 zł

DEKOR 3D

Uwagę skupia atrakcyjny dekor 3D, który z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie modne akcenty. Meblościanka Madison jest znakomitą propozycją dla nowoczesnego salonu lub pokoju młodzieżowego.

Meble o wysokim połysku

Efektowne fronty wykonane zostały w wysokim połysku, co dodatkowo dodaje temu projektowi wyrazistości i oryginalnego charakteru. Zestaw został wyposażony w oświetlenie LED w kolorze niebieskim, które pięknie podkreśla walory meblościanki.

Hartowane szkło

Szyby oraz półki szklane wykonane zostały z hartowanego szkła, poddane zostały również obróbce precyzyjnego szlifowania. Bardzo szybko można się przekonać, jak koncepcja tego projektu idealnie wypełni każde nowoczesne wnętrze. 

Kup już teraz

Meblościanka MADISON

Od razu można zauważyć, że cały projekt został dokładnie przemyślany w zakresie wygody w użytkowania – każdy z elementów posiada wystarczającą ilość półek, które umożliwiają zagospodarowanie dostępnej przestrzeni według indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Takie meble są nie tylko funkcjonalne, ale mogą stać się wizytówką nowatorskiego pomieszczenia, w którym właściciele cenią sobie wysoką jakość oraz perfekcyjnie dopracowane detale. Wystarczy włączyć meble Madison do aranżacji, aby natychmiast zauważyć znakomity efekt wizualny.

1329,00 zł

Kontakt - pomożemy wybrać  najlepsze meble do Twojego Domu i Mieszkania.

Siedziba firmy

F.H.U. FURNIVAL
ul. Nefrytowa 11
82-310 Gronowo Górne

Zapytaj o meble

sklep@furnival.pl
+48 606 358 454