MODICA

CZARNA MEBLOŚCIANKA Z POŁYSKIEM

Designerska meblościanka MODICA to propozycja dla tych, którzy stawiają na oryginalne i eleganckie wykończenie wnętrz. Poza przykuwającą uwagę czernią na uwagę zasługuje trójwymiarowe wykończenie frontów. Dekor przypominający fale lub piaski pustyni daje wrażenie głębi oraz tworzy niezwykłe refleksy świetlne. Ten efekt zostaje pogłębiony dodatkowo światłami LED, które podkreślają oszklone witryny. MODICA to nowoczesna propozycja do salonu i pokoju nastolatka. Dużą przestrzeń pod multimedia zapewnia długa szafka RTV z szufladami, półkami i drzwiczkami, w której przechować można wszystkie urządzenia, które na co dzień zapewniają rozrywkę.

Meblościanka jest również idealnym miejscem do przechowywania rzeczy, które chce się mieć pod ręką i eksponowania tych, które stają się nieszablonową ozdobą przestrzeni. Dzięki temu że można zmieniać kolory i tryb oświetlenia, za każdym razem uzyskuje się bardzo ciekawy efekt. Nowoczesna meblościanka MODICA jest zestawem szytym na miarę potrzeb współczesnego człowieka.

Harmonijna konstrukcja, której zwieńczeniem jest długa półka świetnie prezentuje się w całości, ale daje również okazję do tego, by rozbić zestaw i dopasować go tym samym do wielkości wnętrza oraz własnych predyspozycji. Nowoczesna odważna meblościanka to idealna propozycja dla młodych ludzi ceniących doskonały styl. Sprawdź, czy MODICA będzie doskonała również do Twojego mieszkania.

1380.00 zł

Kontakt - pomożemy wybrać  najlepsze meble do Twojego Domu i Mieszkania.

Siedziba firmy

F.H.U. FURNIVAL
ul. Nefrytowa 11
82-310 Gronowo Górne

Zapytaj o meble

sklep@furnival.pl
+48 606 358 454