BLADE

Czarne meble

Nowoczesna meblościanka BLADE to dowód na to, że czarne meble po raz kolejny wracają do mody i stają się niezwykle atrakcyjnym elementem designerskim. W tym wydaniu uwagę przykuwają fronty z efektem trójwymiaru. Załamanie światła, wrażenie głębi oraz lekki połysk sprawiają, że całość nabiera bardzo eleganckiego charakteru. To także nieszablonowe nowoczesne wykończenie, które staje się świetnym tłem dla multimediów oraz podświetlanych światłami LED witryn oraz szklanych półek.

Całość zachwyca jakością wykonania i funkcjonalnym rozplanowaniem przestrzeni. W szafkach bez problemu można przechować wszystko to, co chce się mieć pod ręką, a półki i witryny stają się doskonałym miejscem na ekspozycję. Wiszące szafki sprawdzają się także w mniejszych wnętrzach, ponieważ pozwalają zaplanować miejsce. Poza nimi kluczowym elementem, meblościanki jest długa szafka RTV, która pomieści domowe centrum rozrywki, stając się wyjątkową przestrzenią na multimedia. W szufladach znajdą miejsce płyty, piloty, pady, a tym samym już nigdy więcej nie trzeba będzie ich szukać.

Lekkości meblościance dodaje długa szklana półka, która sprawia, że całość prezentuje się nowocześnie. W wiszących szafkach znajdzie się miejsce na to, by przechować obrusy, dokumenty, zastawę. BLADE to świetna propozycja do salonu, choć ze względu na kolor i wykończenie często pojawia się również w przestrzeni nastolatków, ponieważ doskonale podkreśla oryginalność. Z drugiej strony czarna meblościanka to elegancka propozycja, która świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Zobacz, jak BLADE będzie wyglądać w Twoim salonie.

1568.00

Kontakt - pomożemy wybrać  najlepsze meble do Twojego Domu i Mieszkania.

Siedziba firmy

F.H.U. FURNIVAL
ul. Nefrytowa 11
82-310 Gronowo Górne

Zapytaj o meble

sklep@furnival.pl
+48 606 358 454